Serwis Ekspresów

Oferujemy Państwu serwis wszystkich automatycznych ekspresów do kawy zarówno domowych jak i profesjonalnych. Serwisujemy dowolne awarie w ekspresach jak również oferujemy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń.

 Dla firm oferujemy możliwość serwisu z dojazdem. Prowadzimy serwis na terenie Gdańska, Gdynia, Sopotu i okolic.

Specjalizujemy się w serwisie takich marek jak: Saeco, Nivonna, Jura, Melitta, DeLonghi, Siemens, Bosch, Philips, Aeg i inne

Nasza dewiza: Naprawić każdy ekspres!.

Gwarantujemy, że jedyne co należy zrobić, to skontaktować się z naszą firmą w celu zgłoszenia usterki. Można to zrobić na dwa sposoby  telefonicznie pod numerem: 790 829 133 lub drogą mailową na adres: serwis@kawawbiurze.pl.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć większość usterek, jak również poprawić wady technologiczne danego urządzenia dbając przy tym o to, aby Państwa sprzęt posiadał prawie taki sam stan techniczny oraz lśniący wygląd jak za czasów jego najwyższej świetności. Wiemy jak ważna jest prawidłowa naprawa oraz konserwacja danego ekspresu, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy. Na czas naprawy oferujemy ekspres zastępczy.

Na każdy serwisowany u nas ekspres udzielamy 3- miesięczną gwarancję serwisową!

NIEZALEŻNY SERWIS

Stosujemy zasadę, że jeśli można wymienić jedną część, a nie cały moduł, to robimy to na korzyść klienta. Każde urządzenie traktujemy indywidualnie staramy się znaleźć najtańsze i najlepsze rozwiązanie usterki.

PROFESJONALNE PORADY

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w naprawie ekspresów. Nasi specjaliści odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a jedyne trudne do osiągnięcia.

DOSTĘP DO CZĘŚCI

Najczęściej autoryzowane serwisy używają tylko części dostępnych u producenta, co oczywiście wpływa na koszt naprawy. My mamy także zamienniki – decyzję pozostawiamy klientowi.

Obsługa biur i sektora HoReCa:

Urządzenia kawowe w biurach serwisujemy kompleksowo. Oferujemy naprawę, konserwację oraz przeglądy okresowe wszystkich typów urządzeń, tj. ekspresy ciśnieniowe, przelewowe oraz automaty sprzedające (automaty vendingowe).
W ramach stałej współpracy oferujemy:
- Ekspresową wycenę
- Naprawę na miejscu
- W przypadku dłuższego serwisu ekspres zastępczy
- Przeglądy okresowe

Saeco Aulika Focus

Jak dbać o ekspres w warunkach domowych?

Najważniejsza jest filtracja wody jest to największy wróg dla naszych urządzeń, jeśli mamy w sieci twardą wodę konieczne jest używanie dedykowanych filtrów do naszego ekspresu lub możemy je zastąpić dzbankiem z wymiennym filtrem do wody lub zainstalować w naszej sieci zestaw filtrów.

Odkamienianie, filtry ograniczają wapń która osadza się w naszych urządzeniach ale nie w 100%.W związku z tym zalecamy wykonać takie czyszczenie nie rzadziej niż co 3 miesiące lub co 5 kg kawy.

Usuwanie olejków kawowych, wiele osób zapomina o tym ważnym czyszczeniu. W procesie zaparzanie kawy w naszym urządzeniu osadzają się olejki kawowe które z biegiem czasu wpływają na pogorszenie smaku kawy jak i w skrajnych przypadkach są w stanie zapchać jednostkę zaparzającą lub wylewkę kawy. Zwiększa się też ciśnienie u układzie co zwiększa ryzyko awarii – do czyszczenia zaparzacza z olejków kawowych używamy specjalnych tabletek dostępnych w naszym sklepie.

Czyszczenie systemu mlecznego. W każdym ekspresie gdzie mamy system spieniania mleka ,należy wykonać czyszczenie systemowe lub jeśli nie mamy takiej opcji manualnie przepłukać wodą wszystkie elementy gdzie przepływa mleko (wężyk i przystawkę cappuccino) W warunkach domowych raz w tygodniu a w firmach codziennie należy użyć chemii przeznaczonej do czyszczenia systemów mlecznych.

Smarowanie jednostki zaparzającej – aby nasz zaparzacz działał sprawnie nie pojawiało się trzeszczenia i nie psuł się należy smarować go według instrukcji obsługi smarem spożywczym. Takie smarowanie wykonujemy standardowo podczas serwisu ekspresów.