Dzierżawa Ekspresów do kawy dla firm

Oferujemy dzierżawę profesjonalnych automatycznych ekspresów dla biur i gastronomi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów Jura, Saeco i Nivonna i Venezia. Oferujemy profesjonalne ekspresy Necta, Rheavendors, LaRhea pozwalające na serwowanie dodatkowo czekolady, herbaty a nawet zup!

Na czym polega dzierżawa ekspresu?

W zależności od ilości zapotrzebowania na kawę proponujemy miesięczne limity wykupu kawy ziarnistej już od 3 kg do 30 kg na urządzenie.  Urządzenie dostosowywane jest do potrzeb klienta i zapotrzebowania na napoje. Umowy podpisujemy na okres 24 lub 36 miesięcy.

Dzięki umowie dzierżawy zapewniamy firmą ciągłość dystrybucji napojów gdyż naprawiamy ekspresy w ciągu 2 dni roboczych lub wymieniamy urządzenie na ekspres zastępczy.

Dzięki temu iż jesteśmy firmą niezależną klient  ma możliwość zamawiania kawy różnych marek i zmiany kawy podczas trwania umowy. Proponujemy takie marki jak: Lavazza, Dallmayr, Pera Caffe czy Jacobs. Do ekspresów dostarczamy też akcesoria oraz środki czystości. Dodatkowo zapewniamy opiekę nad powierzonym sprzętem - w cenie takiej usługi znajduje się kompleksowe czyszczenie, odkamienanie i odkawianie ekspresów.

Zadzwoń zapytaj o ofertę dla twojej firmy: 790 820 133 lub napisz sprzedaz4@kawawbiurze.pl

Kawa Trójmiasto

NOWOŚĆ! - Dzierżawa ekspresów krótkoterminowa:

Posiadam w ofercie profesjonalne ekspresy do kawy, które możecie Państwo wydzierżawić na różnego typu imprezy - targi, eventy, imprezy firmowe, konferencje. Możemy udostępnić kilka ekspresów które są w stanie serwować wyśmienitą kawę w krótkim czasie dla dużej ilości osób. Dodatkowo oferujemy akcesoria uzupełniające z logo firmowym - kubki TO GO, przykrywki, cukier w saszetkach, mieszadełka. Wybór kawy zależy od zasobności portfela i upodobań Klienta - oferujemy takie marki jak: Lavazza, Dallmayr, illy, Mellita, PERA Cafe, Pellini. Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty współpracy.