Automaty sprzedające

Automaty do Kawy:

Oferujemy ustawienie automatów zarówno na kawę rozpuszczalna jak i ziarnistą. W ofercie także automaty z napojami w kubkach XXL - 300 ml. Są to nowoczesne urządzenia renomowanych włoskich producentów, gwarantujące niezawodne działanie i doskonałą jakość napojów. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy 3 rodzaje zup oraz 3 rodzaje herbat w jednym automacie.

W naszej ofercie znajdziesz następujące napoje:
- kawa z mlekiem
- cafe latte macchiato
- cappuccino
- cappuccino czekoladowe
- cappuccino włoskie
- espresso
- espresso macchiato
- kawa czarna
- czekolada
- czekolada mleczna
- czekolada premium
- kawa z czekoladą
- biała czekolada
- szejk czekoladowy
- herbata cytrynowa
- herbata malinowa
- bulion
- barszcz czerwony
- zupa pieczarkowa

Automaty do kawy i napoje gorące.

Automaty Sprzedające (vendingowe):

W ofercie automaty sprzedające typu snack, w których sprzedajemy markowe produkty w przystępnych cenach. Podstawowy asortyment to m.in. przekąski i napoje takie jak: Pepsi, Ice Tea, soki Tymbark, świeże soki Tarczyn, napoje energetyczne, batony Snickers, Twix, Mars, Kinder Bueno, Musli, Prince Polo, paluszki, orzeszki, rogale 7 Days, zupy instant. Asortyment ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. W automatach możliwa jest również sprzedaż artykułów przemysłowych.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także zdrowe przekąski, idealne dla szkół i miejsc w których priorytetem jest zrównoważone żywienie. Oferujemy napoje mleczne Bakoma - Bakuś (waniliowy i truskawkowy), Bakoma - Mus owocowy 100%, Batony zbożowe Ba! i 7 Zbóż, ciastka zbożowe Bel Vita, chrupiące jabłkowe Crispy, Frupp batony z owoców 100% (malina i truskawka), Tymbark soki 100%, mus owocowy Kubuś Play. W automatach przekąskowych oferujemy również kanapki z bułki pszennej i żytniej z wędliną, serem i salami.

Automat sprzedający (automat vendingowy).