Ekspres do kawy Jura F9

Model F9 firmy JURA charakteryzuje się wydajnością, pięknym wzornictwem i łatwością obsługi. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby napełnić filiżankę ulubionym gatunkiem kawy. Dodatkowo dwukrotnie szybszy młynek AromaG3, który chroni aromat i dba o optymalną jakość kawy. Innowacyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.) optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku małych specjałów.

Obok klasyki, jak kawa ristretto, kawa espresso, zwykła kawa, kawa latte macchiato i kawa cappuccino, za pomocą modelu F9 tak samo doskonale wychodzi stylowy modny napój, np. kawa flat white, jak i ulubiona café au lait. Intuicyjna koncepcja obsługi prowadzi bezpośrednio do perfekcyjnej kawy. Wysokogatunkowy automatyczny ekspres do kawy w stylu uhonorowanej nagrodami linii IMPRESSA F z frontem w kolorze Chrom i wyrazistą wylewką jest modną ozdobą każdej kuchni.

One Touch w perfekcyjnej wersji: 14 specjałów za naciśnięciem przycisku, od kawowych klasyków po stylowa kawę flat white. Zaparzona przy użyciu technologii P.E.P. kawa espresso jako dawka energii z rana, kawa latte macchiato do spokojnego rozkoszowania się lub kawa flat white jako stylowy napój na czasie. Dzięki 14 specjałom do wyboru model F9 oferuje doskonałą kawę na każdy gust. Osiem poziomów mocy aromatu umożliwia tu całkowicie indywidualne ustawienia. Osobna wylewka do kawy, mleka i gorącej wody gwarantuje idealną higienę, posiadającą certyfikat TÜV.

Ekspres do kawy Jura F9